Noc Biologów
NOC BIOLOGÓW
w Piątek, 11 stycznia 2019

Wydział Biologii

Uniwersytet Gdański

Ul. Wita Stwosza 59

80-308 Gdańsk

Opis projektu

Biologiczna Noc przed nami,


 piątek, 11 stycznia, 2019 roku


a my znów zabierzemy Państwa w świat swoich badań, pokażemy laboratoria i odkryjemy biologiczne tajemnice.


 


Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB przygotowali dla Państwa 60 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentują na 102 imprezach. W tegoroczną noc zaangażowało się ponad 250 biologów, będą oni opowiadać o swoich badaniach i pasjach, odkrywać tajemnice laboratoriów i hodowli, pokazywać to, co wydaję się niewidoczne oraz wyjaśniać to, co na co dzień jest zagadką. W tym roku do biologów przyłączyli się studenci i doktoranci z Wydziału Oceanografii i Geografii oraz z Wydziału Chemii. Podobnie jak w ubiegłych latach Pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego zaprezentują mieszkańców w nieco odmiennej, nocnej odsłonie.


Aby wszyscy mogli bezpiecznie dotrzeć oraz wrócić z zajęć, Biologiczna Noc nie pokrywa się z nocą astronomiczną i rozpocznie się nieco wcześniej. Na Wydziale Biologii „Noc Biologów” rozpocznie się już o godzinie 13:00, jednak to będą to pojedyncze warsztaty skierowane do uczniów podstawówki. Na pozostałe imprezy zapraszamy od 15:00 do 20:00. O godzinie 17:00 zapraszają pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego a w Akwarium Gdyńskim warsztaty połączone ze zwiedzaniem rozpoczną się o godzinie 18:00.


 


Wykaz i opis zajęć można pobrać w zakładce „do pobrania”.
Od 21 grudnia zapraszamy do dokonywania wymaganych rezerwacji


Do zobaczenia 11 stycznia 2019 roku!

Odwiedzin: 2782955 | Ostatnia aktualizacja: 2018-12-11, 18:23  Copyright 2011 Wydział Biologii UAM w Poznaniu. Projekt i wykonanie: Rafał Bajaczyk brav

Pełną odpowiedzialność za organizację wydarzeń w ramach Nocy Biologów ponoszą lokalni organizatorzy akcji.